Dan is deze functie als (Leerling) Veilingmeester jouw ideale kans. In deze rol leer je precies hoe je producten selecteert, sorteert, fotografeert en samenvoegt tot een aantrekkelijke online veiling.
Als (Leerling) Veilingmeester werk je zowel in het magazijn als op locatie.
Je ontwikkelt je tot iemand die begrijpt wat kopers willen zien en hoe je een logische en overzichtelijke veiling presenteert.
Met jouw oog voor detail en creativiteit maak jij het verschil.
Dit ga je doen als (Leerling) veilingmeester:
- Producten bekijken, beoordelen en fotograferen
- Artikelen ordenen en sets samenstellen voor de veiling
- Beschrijvingen schrijven en veilingen online plaatsen
- Op locatie kavels inspecteren en verkoopklaar maken
- Meedenken over verbeteringen in presentatie en werkwijze
- Zorgen voor een nette, overzichtelijke opslag van alle producten
Jouw nieuwe werkplek
Je gaat werken bij een snelgroeiende organisatie in Boven-Leeuwen die landelijke inboedels, bedrijfsinventaris en restpartijen opkoopt.Deze goederen worden vervolgens gesorteerd, beoordeeld en via online veilingen verkocht. Het bedrijf staat bekend om zijn nette, georganiseerde werkwijze, duidelijke processen en de informele, nuchtere sfeer op de werkvloer.
Hier krijg je ruimte om te leren, mee te denken en je eigen ideeën in te brengen.
Je komt terecht in een klein en enthousiast team. Vanwege de snelle groei is er veel ruimte om te ontwikkelen en door te groeien tot zelfstandig (Leerling) Veilingmeester.
Je werkt met unieke producten, bent regelmatig op pad en krijgt veel verantwoordelijkheid.
Dit bieden wij jou
- 🚀 Een unieke kans om het vak van leerling veilingmeester écht te leren
- 👥 Werken in een klein, hecht en gezellig team
- 🎯 Veel afwisseling — geen dag is hetzelfde
- 📈 Doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf
- 💡 Ruimte om jouw ideeën in te brengen en mee te bouwen aan het succes
Dit vragen wij van jou
- 🔍 Je werkt nauwkeurig en ziet snel welke producten bij elkaar horen
- 🚗 Je vindt het leuk om op locatie mee te gaan wanneer dat nodig is
- ✍️ Je kunt duidelijk en simpel schrijven over producten
- 💪 Je hebt motivatie, zin om te leren en staat open voor feedback
- 🧠 Je blijft graag actief bezig en pakt dingen zelfstandig op
Solliciteren
Leuk dat je interesse hebt in een baan als (Leerling)veilingmeester in Boven-Leeuwen! Bel of app Nathalie op 06 86830908 voor een afspraak. Hopelijk tot snel!Salarisomschrijving
€2500.00 - €2800.00 monthly