Solliciteren op de vacature...
Er is helaas iets misgegaan bij het openen van de pagina. Probeer het nog een keer.

Venster wordt geladen...

Solliciteren op de vacature...
Er is helaas iets misgegaan bij het openen van de pagina. Probeer het nog een keer.

Venster wordt geladen...

Aanmelden op Uitzendbureau.nl
Er is helaas iets misgegaan bij het openen van de aanmeldpagina. Probeer het nog een keer.

Venster wordt geladen...

Wachtwoord vergeten
Er is helaas iets misgegaan bij het openen van de pagina. Probeer het nog een keer.

Venster wordt geladen...

Uitloggen
Er is helaas iets misgegaan bij het afmelden. Probeer het nog een keer.

Venster wordt geladen...

Sollicitatie verzonden
Er is helaas iets misgegaan bij het aanmelden. Probeer het nog een keer.
Er is iets mis gegaan bij het registreren. Probeer het nog een keer.

Venster wordt geladen...

logo
  • 5 km
  • 10 km
  • 30 km
  • 50 km

  • Alles
  • 5 km
  • 10 km
  • 30 km
  • 50 km

  • Alles
  Ga terug naar vacatures
Westerduin uitzendbureau

(Leerling)veilingmeester

Westerduin Boven-Leeuwen
2.500 tot 2.800
40 uur
MBO
nieuw
Status Open
Nu solliciteren

Solliciteer op de website van het uitzendbureau


Wat wij vragen

Opleiding
MBO 1-2
Talen
  • Je beheerst Nederlands

Wat wij bieden

Salaris
€ 2.500 tot € 2.800
Uren
40 tot 40 uur per week
Dienstverband
fulltime

Vacaturebeschrijving

Ben jij iemand die nieuwsgierig is, graag rondkijkt tussen unieke spullen en wilt leren hoe je professionele online veilingen opbouwt?
Dan is deze functie als (Leerling) Veilingmeester jouw ideale kans. In deze rol leer je precies hoe je producten selecteert, sorteert, fotografeert en samenvoegt tot een aantrekkelijke online veiling.

Als (Leerling) Veilingmeester werk je zowel in het magazijn als op locatie.
Je ontwikkelt je tot iemand die begrijpt wat kopers willen zien en hoe je een logische en overzichtelijke veiling presenteert.
Met jouw oog voor detail en creativiteit maak jij het verschil.

Dit ga je doen als (Leerling) veilingmeester:
  • Producten bekijken, beoordelen en fotograferen
  • Artikelen ordenen en sets samenstellen voor de veiling
  • Beschrijvingen schrijven en veilingen online plaatsen
  • Op locatie kavels inspecteren en verkoopklaar maken
  • Meedenken over verbeteringen in presentatie en werkwijze
  • Zorgen voor een nette, overzichtelijke opslag van alle producten

Jouw nieuwe werkplek

Je gaat werken bij een snelgroeiende organisatie in Boven-Leeuwen die landelijke inboedels, bedrijfsinventaris en restpartijen opkoopt.
Deze goederen worden vervolgens gesorteerd, beoordeeld en via online veilingen verkocht. Het bedrijf staat bekend om zijn nette, georganiseerde werkwijze, duidelijke processen en de informele, nuchtere sfeer op de werkvloer.
Hier krijg je ruimte om te leren, mee te denken en je eigen ideeën in te brengen.

Je komt terecht in een klein en enthousiast team. Vanwege de snelle groei is er veel ruimte om te ontwikkelen en door te groeien tot zelfstandig (Leerling) Veilingmeester.
Je werkt met unieke producten, bent regelmatig op pad en krijgt veel verantwoordelijkheid.

Dit bieden wij jou

  • 🚀 Een unieke kans om het vak van leerling veilingmeester écht te leren
  • 👥 Werken in een klein, hecht en gezellig team
  • 🎯 Veel afwisseling — geen dag is hetzelfde
  • 📈 Doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf
  • 💡 Ruimte om jouw ideeën in te brengen en mee te bouwen aan het succes

Dit vragen wij van jou

  • 🔍 Je werkt nauwkeurig en ziet snel welke producten bij elkaar horen
  • 🚗 Je vindt het leuk om op locatie mee te gaan wanneer dat nodig is
  • ✍️ Je kunt duidelijk en simpel schrijven over producten
  • 💪 Je hebt motivatie, zin om te leren en staat open voor feedback
  • 🧠 Je blijft graag actief bezig en pakt dingen zelfstandig op

Solliciteren

Leuk dat je interesse hebt in een baan als (Leerling)veilingmeester in Boven-Leeuwen! Bel of app Nathalie op 06 86830908 voor een afspraak. Hopelijk tot snel!
Salarisomschrijving

€2500.00 - €2800.00 monthly

Nu solliciteren

Solliciteer op de website van het uitzendbureau

Nu solliciteren

Solliciteer op de website van het uitzendbureau


Vacature acties

Opslaan als favoriet
Vacature delen
Of solliciteer later

Dagelijks nieuwe vacatures in je inbox?

  • Mis nooit een vacature
  • Op basis van jouw voorkeuren
  • Zet stop wanneer je wilt

Alle vacatures


Boven-Leeuwen Gelderland Leerling

Snelle links

  • Inschrijven
  • Maak cv
  • Zoek uitzendbureau
  • Bedrijven op Uitzendbureau.nl

Vacatures

  • Vacatures zoeken
  • Vacatures per locatie
  • Vacatures per beroepsgroep
  • Vacatures per dienstverband
  • Vacatures per opleidingsniveau

Uitzendbureau.nl

  • Help
  • Over ons
  • Algemene voorwaarden
  • Vacatures plaatsen
© 2026 Uitzendbureau.nl