Bekijk vergelijkbare vacatures

Pracownik Produkcji w Ebusco w Deurne

Wynagrodzenie
€15,49 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski, Holenderski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Deurne, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

Firma Ebusco zajmuje się rozwojem, produkcją i transportem w pełni elektrycznych autobusów miejskich i regionalnych. Celem jest przyczynienie się do lepszego i zdrowszego środowiska życia.

Jako Pracownik Produkcji, wraz z zespołem Composite Casco będziesz tworzyć i montować części nadwozia autobusów. Na dziale produkcyjnym będziesz wyciskał elementy autobusu do odpowiedniej formy za pomocą maszyny. Będziesz sprawdzał jakość tych części i umieszczał je w uchwytach.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 07:00 do 16:00, co zapewni ci stabilność.

W pierwszych dniach przejdziesz szkolenie, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z najnowszymi technikami, a także otrzymasz przestrzeń, swobodę i wyzwania do dalszego rozwoju w swojej karierze. Dołącz do tego zespołu jako Pracownik Produkcji!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Cięcie części
  • Montowanie części
  • Wyciskanie elementów
  • Kontrola jakości
  • Montowanie komponentów
  • Produkcja części nadwozia
  • Splatanie produktów z włókna węglowego

Wymagania

  • Potrafi zrozumieć rysunki techniczne i instrukcje pracy
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego
Uren:
32 tot 40 uur per week
Dienstverband:
fulltime

Vaardigheden

  • Liefst Overig niveau
  • Voor deze functie is er geen minimale werkervaring vereist

Wat wij bieden

Salaris:
€ 15,49 per uur
Contract:
fulltime

OTTO Work Force

OTTO Work Force heeft kwaliteit in haar dienstverlening hoog in het vaandel staan. Niet voor niets beschikken we in verschillende landen over certificaten en erkenningen voor de hoogste norm in kwaliteit. OTTO Work Force is eerlijk en transparant, vindt persoonlijk contact belangrijk. We noemen ons bedrijf dan ook een mensenbedrijf, onze medewerkers zijn ons kapitaal en daar zorgen we goed voor. We bieden onze medewerkers uitdagende banen op verschillende niveaus, in diverse sectoren. De mogelijkheden die OTTO Work Force jou biedt zijn grenzeloos. Letterlijk. Want wij bemiddelen in banen binnen en (ver) buiten jouw regio. OTTO Work Force: onze mensen maken het verschil!